Юридические услуги

Юрадреса

Юридические адреса

Юридические адреса в Киеве и области Продажа юридических адресов немассовой регистрации во всех районах г.Киева и Киевской области.Публикации

Национальные нюансы развода с иностранцем

Национальные нюансы развода с иностранцем Что же касается процесса расторжения брака с участием граждан другой страны, то Украина имеет огромное количество договоров ...

Отзывы о юристах в каталоге

Отзывы о юристах в каталоге Отзывы про адвокатов, комментарии бывших клиентов помогают выбрать наиболее достойного защитника, а разбивка по городам помогает ...

Право расторгнуть брак между иностранцами ...

Право расторгнуть брак между иностранцами в Украине Довольно любопытный факт - в некоторых странах мира запрещено обращение своих граждан в судебные органы, если он постоянно ...Новости

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился .

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился жизнью Прокуратурой города Киева начато уголовное производство по факту умышленного убийства милиционера, произошедшего накануне в одном из финучреждений Голосеевского района. Об этом сообщает пресс-служба ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують безпеку на головній вулиці міста Щодня сотні людей виходять на головну вулицю міста Миколаєва, щоб приємно провести час, зустрітися з друзями або просто прогулятися й полюбуватися головною ялинкою Миколаївщини. Погода та наслідки ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу Магнитского» Европейский суд по правам человека в Страсбурге уведомил власти РФ о двух жалобах по делу скончавшегося в столичном СИЗО аудитора фонда Hermitage Capital Сергея Магнитского, направив свои вопросы, ...

Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Державній судовій адміністрації України, Державна судова адміністрація УкраїниДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 16.08.2013  № 110
 • Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Державній судовій адміністрації України

  Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації"( 2939-17 ), Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 ( 547/2011 ) "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства України деяких наказів Державної судової адміністрації України з питань службової інформації НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Державній судовій адміністрації України, що додається.

  2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату Державної судової адміністрації України забезпечити облік, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію у Державній судовій адміністрації України.

  3. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України розробити та затвердити у місячний строк власний Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у територіальному управлінні.

  4. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) довести цей наказ до відома заступників Голови, керівників самостійних структурних підрозділів Державної судової адміністрації України, начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

  5. Управлінню з питань судового діловодства (Слоніцький О.Є.) розмістити текст цього наказу на офіційному веб-порталі судової влади України.

  6. Визнати такими, що втратили чинність, накази Державної судової адміністрації України від 26.05.2008 № 42 "Про конфіденційну інформацію, що є власністю держави", від 10.11.2009 № 118 "Про конфіденційну інформацію, що є власністю держави, з грифом "Для службового користування в територіальних управліннях державної судової адміністрації".

  7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Положишника В. В.

  Голова

  Р. Кирилюк

  СХВАЛЕНО Протокол засідання ЕК ДСА України 15.08.2013 № 3

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Державної судової адміністрації України 16.08.2013 № 110

  ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію у Державній судовій адміністрації України

  1. Звіт за формою № 6 "Про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов'язаних".

  2. Листування, нормативно-розпорядчі та облікові документи з питань оформлення допуску працівників Державної судової адміністрації України до державної таємниці.

  3. Номенклатура посад працівників ДСА України, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.

  4. Нормативно-розпорядчі, облікові документи та листування, з питань оформлення допуску працівників ДСА України до державної таємниці.

  5. Листи, довідки, висновки та інші документи (в тому числі внутрівідомчі), підготовлені виконавцями секретних документів, які містять відомості, що не становлять державної таємниці, але розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальній цілісності або громадському порядку, здоров'ю населення, репутації та правам інших осіб, сприяти заворушенням або вчиненню злочинів.

  6. Особові справи (у тому числі архівні справи) державних службовців центрального апарату ДСА України, начальників територіальних управлінь ДСА України та їх заступників, керівників апаратів Верховного Суду України, вищих спеціалізованих, апеляційних судів та їх заступників.

  7. Відомості за окремими показниками про заходи з режимно-секретної роботи в ДСА України, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.

  8. Відомості організаційного характеру щодо мобілізаційної роботи без зазначення інформації про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, а також відомості за окремими показниками про порядок фінансування заходів з мобілізаційної підготовки, розголошення яких може завдати істотної шкоди інтересам оборони держави, охорони громадського порядку, національній безпеці.

  9. Накази ДСА України, яким присвоюється гриф обмеження доступу "Для службового користування".

  10. Документи ДСА України, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, в тому числі міжнародних організацій, іноземних партнерів.

  11. Документи нормативно-правового характеру, які опрацьовуються працівниками ДСА України та мають гриф обмеження доступу "Для службового користування", крім випадків, коли вони містять відомості, що становлять державну таємницю, а також проекти таких нормативно-правових актів, що розробляються працівниками ДСА України.

  Юридичний портал Справедливість

  Возможно, это Вам будет интересно: