Юридические услуги

Юрадреса

Юридические адреса

Юридические адреса в Киеве и области Продажа юридических адресов немассовой регистрации во всех районах г.Киева и Киевской области.Публикации

Национальные нюансы развода с иностранцем

Национальные нюансы развода с иностранцем Что же касается процесса расторжения брака с участием граждан другой страны, то Украина имеет огромное количество договоров ...

Отзывы о юристах в каталоге

Отзывы о юристах в каталоге Отзывы про адвокатов, комментарии бывших клиентов помогают выбрать наиболее достойного защитника, а разбивка по городам помогает ...

Право расторгнуть брак между иностранцами ...

Право расторгнуть брак между иностранцами в Украине Довольно любопытный факт - в некоторых странах мира запрещено обращение своих граждан в судебные органы, если он постоянно ...Новости

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился .

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился жизнью Прокуратурой города Киева начато уголовное производство по факту умышленного убийства милиционера, произошедшего накануне в одном из финучреждений Голосеевского района. Об этом сообщает пресс-служба ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують безпеку на головній вулиці міста Щодня сотні людей виходять на головну вулицю міста Миколаєва, щоб приємно провести час, зустрітися з друзями або просто прогулятися й полюбуватися головною ялинкою Миколаївщини. Погода та наслідки ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу Магнитского» Европейский суд по правам человека в Страсбурге уведомил власти РФ о двух жалобах по делу скончавшегося в столичном СИЗО аудитора фонда Hermitage Capital Сергея Магнитского, направив свои вопросы, ...

Працівники ДАІ Житомирщини приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Працівники ДАІ Житомирщини приймали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофиУ той рік про Чорнобиль довідався увесь світ. Практично всіх жителів великих індустріальних міст, які виросли біля значущої електростанції, а також чисельних сіл, було евакуйовано на початку травня 1986 року. В Чорнобильській зоні залишилися лише ті, кого потім назвуть ліквідаторами наслідків цієї страшної катастрофи.

Тоді, у 86-му, співробітники ДАІ були «на передовій». Вони вступили у двобій з незнайомим «ворогом», яким виявився «мирний» атом. Летять роки, а вони продовжують нести нелегку службу в зоні радіоактивного забруднення.

Своїми спогадами ділиться «чорнобилець», ветеран Державтоінспекції Житомирщини, Микола Зима, до якого завітали колеги по-службі.

- Ця сумна сторінка нашої історії торкнулась і працівників ДАІ, — розповідає Микола, — вони безпосередньо брали участь в організації евакуації людей, їх розміщенні, здійснювали охорону 30-кілометрової зони, а також важливих народногосподарських об’єктів, магазинів, установ, особистого майна громадян.

На правоохоронців було покладено властиве цій службі завдання — вдень і вночі давати «зелену вулицю» транспорту з людьми, будівельними матеріалами, технікою та механізмами, який рухався до атомної електростанції для виконання спеціальних робіт щодо ліквідації наслідків аварії. Водночас треба було не допустити проникнення в небезпечну зону автотранспорту громадян, не задіяних у спеціальних роботах. З цією метою були виставлені загороджувальні пости ДАІ. Спочатку навколо міста Прип’яті, а потім і по периметру 10-ти та 30-ти кілометрових зон.

Після прийняття рішення про евакуацію населення з небезпечної зони треба було вже 27 квітня ввести у Прип’ять і через кілька годин швидко вивести 20-кілометрову колону автобусів, вантажівок з майном, тоді як назустріч, до атомної електростанції прямував потік транспортних засобів з людьми, технікою, матеріалами. Організувати такий рух було дуже непросто і рішення приймались нетрадиційні.

При всій напруженості служби, автоінспектори в Чорнобильській зоні зберігали тепло людського спілкування. Вони завжди підказували, де можна відпочити, заправити машину, як проїхати до місця призначення.

- Одним із проявів легковажності в Чорнобильській зоні, — згадує Микола Зима, — було керування транспортними засобами в нетверезому стані. Можливо, далися взнаки чутки, що нібито алкоголь, зокрема червоне вино, очищає кров від радіоактивного стронцію. Проте вживання спиртних напоїв, особливо коли воно стає поширеним, дуже легко переходить у зловживання — і далеко не всі могли провести між ними чітку межу.

Ще однією з причин аварійності була перевтома водіїв. Люди засинали за кермом. Тому працівники ДАІ звернулись до медиків за допомогою — посилити контроль за станом здоров’я водіїв перед виїздом на трасу.

Була й особлива праця, що становила і особливу небезпеку. Наприклад, у зоні нагромадилась величезна кількість кинутої з різних причин бездоглядної техніки. Працівникам ДАІ було доручено організувати для неї спеціальні кладовища, звести туди й підготувати весь транспорт до поховання.

Служба в Чорнобильській зоні була прикметна ще й тим, що неможливо було раз і назавжди налагодити механізм ліквідації аварії. Обстановка мінялася швидко і нерідко — несподівано. Тож від співробітників ДАІ повсякчас вимагалась готовність до будь-якого повороту подій, і щоразу треба було на це адекватно реагувати.

Сьогодні добре відомо, яка неймовірна в зоні була радіація. Ось іще чому, на відміну від людей, весь транспорт, який працював у зоні, залишився там на вічні часи. Багато тисяч «убитих» радіацією цілком працездатних машин і механізмів — вельми дорогий пам’ятник нашої трагедії та непідготовленості до приборкання породженого безвідповідальністю атомного викиду. Ніщо не може порівнюватись з ціною здоров’я та життя тих людей, хто не дав розгорітися ядерній пожежі.

ДАІ Житомирської області)

Возможно, это Вам будет интересно: