Юридические услуги

Юрадреса

Юридические адреса

Юридические адреса в Киеве и области Продажа юридических адресов немассовой регистрации во всех районах г.Киева и Киевской области.Публикации

Национальные нюансы развода с иностранцем

Национальные нюансы развода с иностранцем Что же касается процесса расторжения брака с участием граждан другой страны, то Украина имеет огромное количество договоров ...

Отзывы о юристах в каталоге

Отзывы о юристах в каталоге Отзывы про адвокатов, комментарии бывших клиентов помогают выбрать наиболее достойного защитника, а разбивка по городам помогает ...

Право расторгнуть брак между иностранцами ...

Право расторгнуть брак между иностранцами в Украине Довольно любопытный факт - в некоторых странах мира запрещено обращение своих граждан в судебные органы, если он постоянно ...Новости

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился .

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился жизнью Прокуратурой города Киева начато уголовное производство по факту умышленного убийства милиционера, произошедшего накануне в одном из финучреждений Голосеевского района. Об этом сообщает пресс-служба ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують безпеку на головній вулиці міста Щодня сотні людей виходять на головну вулицю міста Миколаєва, щоб приємно провести час, зустрітися з друзями або просто прогулятися й полюбуватися головною ялинкою Миколаївщини. Погода та наслідки ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу Магнитского» Европейский суд по правам человека в Страсбурге уведомил власти РФ о двух жалобах по делу скончавшегося в столичном СИЗО аудитора фонда Hermitage Capital Сергея Магнитского, направив свои вопросы, ...

Про затвердження Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України, Міністерство внутрішніх справ УкраїниМІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 02.07.2013  № 636
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2013 р. за № 1450/23982

  Про затвердження Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України

  Відповідно до вимог статті 17 Закону України "Про міліцію"( 565-12 ), Положення про Міністерство внутрішніх справ України( 383/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 383, та з метою підвищення якості відбору кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України, що додається.

  2. Начальникам головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті та науково-дослідних установ, ректорам вищих навчальних закладів системи МВС України забезпечити виконання вимог цього наказу.

  3. Департаменту кадрового забезпечення МВС України (далі — ДКЗ) (Дивак М. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Лекаря С.І. та ДКЗ (Дивак М. М.).

  5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Міністр генерал внутрішньої служби України

  В. Ю. Захарченко

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ МВС України 02.07.2013  № 636

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2013 р. за № 1450/23982

  ПОЛОЖЕННЯ з організації перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України

  I. Загальні положення

  1.1. Це Положення визначає порядок проведення перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України (далі — кандидати).

  1.2. Це Положення розроблено відповідно до вимог статті 17 Закону України "Про міліцію"( 565-12 ) та пунктів 9, 11 Положення про Міністерство внутрішніх справ України( 383/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року № 383.

  1.3. Рівень фізичної підготовки кандидатів перевіряється шляхом проведення тестування їх основних фізичних якостей і навичок (сили, витривалості, швидкості, гнучкості, спритності).

  1.4. Основною метою перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів є визначення придатності до служби в органах внутрішніх справ України (далі — ОВС) та спроможності переносити фізичні навантаження без зниження працездатності при виконанні оперативно-службових завдань, що стоять перед ОВС.

  II. Організація та порядок проведення тестування

  2.1. Організація роботи з проведення тестування рівня фізичної підготовки кандидатів покладається на начальників головних управлінь, управлінь МВС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, на транспорті (далі — ГУМВС, УМВС), ректорів вищих навчальних закладів системи МВС України (далі — ВНЗ МВС) та керівників науково-дослідних установ.

  2.2. Тестування рівня фізичної підготовленості кандидатів проводиться комісією, склад та порядок роботи якої затверджується наказом ГУМВС, УМВС, ВНЗ МВС та науково-дослідної установи МВС України.

  2.3. Ознайомлення кандидатів з вправами та нормативами з фізичної підготовки ( z1450-13 ) (додаток 1), умовами та вимогами щодо їх виконання здійснюють працівники підрозділів кадрового забезпечення в день звернення кандидата до ОВС із заявою про прийняття на службу. Вони ж повідомляють кандидата про дату, час та місце проведення тестування.

  2.4. До тестування комісія допускає осіб, які пройшли медичне обстеження та визнані придатними до служби в ОВС за станом здоров’я.

  2.5. При визначенні рівня фізичної підготовленості кандидатів ураховується їх вік, за яким вони розподіляються на медико-вікові групи:

  I група — чоловіки та жінки у віці до 25 років;

  II група — чоловіки та жінки у віці від 25 до 30 років;

  III група — чоловіки та жінки у віці від 30 до 35 років;

  IV група — чоловіки та жінки у віці понад 35 років.

  2.6. Для чоловіків та жінок умови тестування однакові. Кандидати складають тестування у спортивному одязі та взутті за сезоном. При недотриманні зазначених вимог кандидати до тестування не допускаються.

  2.7. Тестування проводиться за належних санітарно-гігієнічних і сприятливих погодних умов (несприятливими умовами є сильні опади та температура повітря нижче -10°С або вище 30°С).

  У літній період виконуються вправи:

 • біг на короткі дистанції (100 метрів);
 • біг на середні дистанції (1000 метрів);
 • біг на довгі дистанції (3000 метрів — для кандидатів на службу до спецпідрозділів);
 • підтягування (чоловіки), згинання та розгинання рук в упорі лежачи (жінки).
 • У зимовий період виконуються вправи:

  човниковий біг 10x10 метрів (спеціальна вправа, при виконанні якої необхідно пробігти певну дистанцію від лінії до лінії);

 • біг на середні дистанції (1000 метрів);
 • біг на довгі дистанції (3000 метрів — для кандидатів на службу до спецпідрозділів);
 • підтягування (чоловіки), згинання та розгинання рук в упорі лежачи (жінки).
 • 2.8. Організація тестування здійснюється в наступному порядку:

  вступно-підготовча частина (доведення порядку проведення тестування, нормативів, умов та вимог щодо виконання вправ, а також розминка тривалістю до 15 хвилин, яка проводиться кандидатами самостійно);

 • основна частина (виконання вправ з перервами на відпочинок тривалістю не менше 15 хвилин);
 • заключна частина (оголошення результатів тестування).
 • 2.9. Перед початком тестування проводиться інструктаж кандидатів, про що робиться відповідний запис у журналі обліку інструктажів (додаток 2), який засвідчується їх особистим підписом.

  На інструктажі доводяться умови, час та місце виконання вправ і нормативів, наголошується на заходах безпеки при їх виконанні, критерії та порядок оцінювання результатів, а також проводиться опитування кандидатів щодо їх самопочуття та готовності до фізичного навантаження.

  2.10. Кандидати, які скаржаться на погане самопочуття, оглядаються лікарем і без його дозволу не допускаються до виконання вправ і нормативів. У разі погіршення самопочуття під час тестування кандидат повинен негайно повідомити про це членів комісії, які зобов’язані організувати надання йому невідкладної медичної допомоги.

  2.11. Для виконання вправи кандидату надається одна спроба. В окремих випадках, коли вправу не було виконано за незалежних від кандидата обставин, голова комісії може дозволити йому виконати вправу повторно. Виконання вправи повторно з метою покращення результату не допускається.

  2.12. Для проведення тестування члени комісії використовують секундомір, свисток, ручку (олівець), нагрудний номер учасника, а за необхідності й інші прилади та технічні засоби.

  2.13. Результати тестування оформляються відповідним протоколом (додаток 3) та оголошуються кандидатам у день їх проведення. Цей протокол з результатами тестування зберігається в підрозділах кадрового забезпечення ОВС упродовж одного року.

  Оскарження кандидатами результатів проведеного тестування рівня їх фізичної підготовленості розглядаються ОВС у порядку, визначеному Законом України "Про звернення громадян"( 393/96-ВР ).

  III. Умови, порядок та оцінювання виконання вправ і нормативів з фізичної підготовки.

  3.1. Вихідне положення для виконання вправи "Підтягування на перекладині" — вис на прямих руках хватом зверху (долонями вперед) без розкачування, ривків та торкання ногами землі (підлоги).

  За командою "Вправу починай!" кандидат підтягується руками до положення, коли його підборіддя піднімається вище перекладини, а потім опускається в положення вису на повністю випрямлені руки.

  Забороняється відводити ноги назад у вихідному положенні, виконувати махові та ривкові рухи тулубом та ногами, схрещувати ноги та згинати їх у колінах.

  Дозволяється незначне повільне відхилення прямих ніг уперед та тіла від нерухомого положення.

  Кількість разів виконаної вправи членом комісії повідомляється вголос після прийняття кандидатом вихідного положення, що є дозволом знову виконувати вправу.

  Кандидат виконує вправу стільки разів, на скільки в нього вистачає сил.

  Час на виконання вправи не обмежений. Результат виконання вправи — кількість разів підтягування.

  3.2. Вправа "Згинання та розгинання рук в упорі лежачи" виконується на горизонтальній поверхні. Вихідне положення — лежачи в упорі на руках, руки прямі на ширині плечей, тулуб і ноги утворюють пряму лінію, пальці ніг упираються в підлогу.

  За командою члена комісії "Вправу починай!" кандидат починає ритмічно з повною амплітудою згинати і розгинати руки. Вправа вважається виконаною, якщо тулуб піднятий на повністю випрямлені руки. Під час згинання рук необхідно торкатися грудьми поверхні, на якій виконується вправа. Не дозволяється торкатися поверхні стегнами, змінювати положення тулуба і ніг, знаходитись у вихідному положенні та із зігнутими руками більше 3 секунд, лягати на підлогу, розгинати руки по черзі, розгинати і згинати руки не з повною амплітудою.

  Час на виконання вправи необмежений. Результат виконання вправи — кількість разів підняття тулуба.

  3.3. Біг на дистанції 100 метрів, 1000 метрів та 3000 метрів виконується групами не більше 10 осіб на бігових доріжках стадіону або на іншій рівній місцевості, яка підготовлена для безпечного виконання вправ і дозволяє об’єктивно визначити результати.

  Вправи виконуються з положення високого чи низького старту.

  Низький старт — це найбільш зручне розташування тіла, що займає особа, яка виконує вправу на короткі дистанції, для максимально швидкого початку руху після команди (сигналу).

  За командою члена комісії "На старт!" нога, якою відштовхуються, ставиться на відстань однієї стопи від стартової лінії. Коліно махової ноги розташовується на рівні з носком ноги, якою відштовхуються, руки в упорі пальцями до землі біля стартової лінії. При цьому великі пальці рук повернуті один до одного, інші у сторони. Вага тіла розподіляється рівномірно на всі точки опори.

  За командою "Увага!" піднімається таз на рівень плечей, підборіддя вгору, а частина ваги тіла переноситься на випрямлені руки. За командою "Руш!" енергійним поштовхом обох ніг здійснюється ривок уперед та долається встановлена дистанція.

  Високий старт застосовується, як правило, у бігу на середні та довгі дистанції.

  За командою "На старт!" учасники шикуються біля стартової лінії. Сильніша нога ставиться впритул до лінії, інша відводиться назад (приблизно на дві ступні), вага тіла рівномірно розподіляється на обидві ноги. Тулуб випрямлений, руки вільно опущені.

   За командою "Увага!" ноги згинаються в колінах, тулуб нахиляється вперед (під кутом приблизно 45 градусів). Руки згинаються в ліктях, одна виноситься вперед, інша (різнойменна нозі) назад. Вага тіла при цьому переноситься на ногу, що стоїть попереду.

   За командою члена комісії "Руш!" здійснюється ривок вперед, не розгинаючи тулуба. Через 4-6 кроків бігун випрямляється і долає встановлену дистанцію.

  Результатом виконання вправ з бігу є час з точністю до десятої частки секунди на короткі і до секунди — на середні та довгі дистанції.

  3.4. Вправа з човникового бігу (10 х 10 метрів) виконується на майданчику з рівною та неслизькою поверхнею, на якій помічені лінії старту та розвороту. Вправа виконується з положення високого старту. За командою члена комісії "Руш!" особа, яка виконує вправу, біжить 10 метрів, торкається ногою лінії розвороту, розвертається і пробігає таку ж дистанцію ще 9 разів.

  Результатом виконання вправи є час з точністю до десятої частки секунди.

  3.5. Виконання вправ та нормативів з фізичної підготовленості проводиться протягом одного дня. При цьому вправи з бігу на середні та довгі дистанції виконуються останніми.

  3.6. Фізично підготовленим до служби є кандидат, який під час тестування виконав усі передбачені вправи та нормативи на оцінку не нижче ніж "задовільно".

  Начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України генерал-майор міліції

  М. М. Дивак

  Додаток 1 до Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України (пункт 2.3)

  ВПРАВИ ТА НОРМАТИВИ з фізичної підготовки

  № з/п

  Види випробувань

  Нормативи, бали

  "5"

  "4"

  "3"

  "2"

  Вікові групи

  I

  II

  III

  IV

  I

  II

  III

  IV

  I

  II

  III

  IV

  I

  II

  III

  IV

  Чоловіки

  1.

  Підтягування на перекладині (разів)

 • 12
 • 11
 • 9

  7

 • 10
 • 9

  7

  5

  8

  7

  5

  3

  6

  5

  3

  1

  2.

  Біг 100 м (сек)

 • 13.4
 • 13.8
 • 14.2
 • 14.6
 • 13.8
 • 14.2
 • 14.6
 • 15.0
 • 14.2
 • 14.6
 • 15.0
 • 15.4
 • 14.6
 • 15.0
 • 15.4
 • 15.8
 • 3.

  Біг 1000 м (хв, сек)

  3.30

  3.45

  4.00

  4.15

  3.45

  4.00

  4.15

  4.30

  4.00

  4.15

  4.30

  4.45

  4.15

  4.30

  4.45

  5.00

  4.

  Човниковий біг 10х10 метрів (сек)

 • 27.0
 • 28.0
 • 29.0
 • 30.0
 • 28.0
 • 29.0
 • 30.0
 • 31.0
 • 29.0
 • 30.0
 • 31.0
 • 32.0
 • 30.0
 • 31.0
 • 32.0
 • 33.0
 • Чоловіки (спецпідрозділи)

  1.

  Підтягування на перекладині (разів)

 • 14
 • 13
 • 12
 • 10
 • 12
 • 11
 • 10
 • 8

 • 10
 • 9

  8

  6

  8

  7

  6

  4

  2.

  Біг 100 м (сек)

 • 13,2
 • 13,6
 • 14,0
 • 14.4
 • 13,6
 • 14,0
 • 14,4
 • 14.8
 • 14,0
 • 14,4
 • 14,8
 • 15.2
 • 14,4
 • 14,8
 • 15,2
 • 15.6
 • 3.

  Біг 3000 м (хв, сек)

 • 12.00
 • 12,15
 • 12,30
 • 12.45
 • 12,15
 • 12,30
 • 12,45
 • 13.00
 • 12,30
 • 13,45
 • 13,00
 • 13.15
 • 12,45
 • 14,00
 • 13,15
 • 13.30
 • 4.

  Човниковий біг 10х10 метрів (сек)

 • 26,0
 • 27,0
 • 28,0
 • 29,0
 • 27,0
 • 28,0
 • 29,0
 • 30,0
 • 28,0
 • 29,0
 • 30,0
 • 31,0
 • 29,0
 • 30,0
 • 31,0
 • 32,0
 • Жінки

  1.

  Згинання та розгинання рук в упорі лежачи (разів)

 • 26
 • 23
 • 20
 • 17
 • 22
 • 19
 • 16
 • 13
 • 18
 • 15
 • 12
 • 9

 • 14
 • 11
 • 8

  5

  2.

  Біг 100 м (сек)

 • 15.6
 • 16.0
 • 16.4
 • 16.8
 • 16.0
 • 16.4
 • 16.8
 • 17.2
 • 16.4
 • 16.8
 • 17.2
 • 17.6
 • 16.8
 • 17.2
 • 17.6
 • 18.0
 • 3.

  Біг 1000 м (хв, сек)

  4.00

  4.20

  4.40

  5.00

  4.20

  4.40

  5.00

  5.20

  4.40

  5.00

  5.20

  5.40

  4.50

  5.10

  5.30

  5.50

  4.

  Човниковий біг 10х10 метрів (сек)

 • 30.0
 • 32.0
 • 33.0
 • 35
 • 31.0
 • 33.0
 • 34.0
 • 36
 • 32.0
 • 34.0
 • 35.0
 • 38
 • 34.0
 • 36.0
 • 37.0
 • 39
 • Додаток 2 до Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України (пункт 2.9)

  ЖУРНАЛ обліку інструктажів

  № з/п

  Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

  Дата проведення інструктажу

  Посада та прізвище особи, яка проводить інструктаж

  Особистий підпис кандидата

  1

  2

  3

  4

  5

  Додаток 3 до Положення з організації перевірки рівня фізичної підготовки кандидатів на службу в органах внутрішніх справ України (пункт 2.13)

  ПРОТОКОЛ ( z1450-13 BF95.doc )

  Юридичний портал Справедливість

  Возможно, это Вам будет интересно: