Юридические услуги

Юрадреса

Юридические адреса

Юридические адреса в Киеве и области Продажа юридических адресов немассовой регистрации во всех районах г.Киева и Киевской области.Публикации

Национальные нюансы развода с иностранцем

Национальные нюансы развода с иностранцем Что же касается процесса расторжения брака с участием граждан другой страны, то Украина имеет огромное количество договоров ...

Отзывы о юристах в каталоге

Отзывы о юристах в каталоге Отзывы про адвокатов, комментарии бывших клиентов помогают выбрать наиболее достойного защитника, а разбивка по городам помогает ...

Право расторгнуть брак между иностранцами ...

Право расторгнуть брак между иностранцами в Украине Довольно любопытный факт - в некоторых странах мира запрещено обращение своих граждан в судебные органы, если он постоянно ...Новости

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился .

Из-за пьянства на рабочем месте милиционер поплатился жизнью Прокуратурой города Киева начато уголовное производство по факту умышленного убийства милиционера, произошедшего накануне в одном из финучреждений Голосеевского района. Об этом сообщает пресс-служба ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують ...

На Миколаївщині працівники ДАІ щоденно забезпечують безпеку на головній вулиці міста Щодня сотні людей виходять на головну вулицю міста Миколаєва, щоб приємно провести час, зустрітися з друзями або просто прогулятися й полюбуватися головною ялинкою Миколаївщини. Погода та наслідки ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу ...

Евросуд уведомил власти РФ о двух жалобах по «делу Магнитского» Европейский суд по правам человека в Страсбурге уведомил власти РФ о двух жалобах по делу скончавшегося в столичном СИЗО аудитора фонда Hermitage Capital Сергея Магнитского, направив свои вопросы, ...

Практика безкоштовного землевиділення під будівництво здешевлює квадратний метр

Практика безкоштовного землевиділення під будівництво здешевлює квадратний метрВіце-прем’єр-міністр України провів виїзну робочу нараду на місці будівництва доступного житла у Кривому Розі. Новий будинок розрахований на 36 квартир різного типу (1,2,3,4 — кімнатні). «Завдяки підтримці влади та в рамках державно-приватного партнерства за 2010-2012 роки 458 криворіжців: працівники промислових підприємств, лікарі, військові отримали можливість придбати власне житло. І Держава продовжуватиме надалі реалізацію таких програм», — сказав Віце-прем’єр-міністр.

Багатоквартирний будинок у Кривому Розі розташований на вулиці Курчатова. Придбати квартири у цьому будинку громадяни зможуть завдяки програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів, взявши кредит практично під 3% річних. За умовами програми максимальна ставка — 16% річних, з яких 13% сплачує держава.

«Уряд створив реальний механізм, за яким люди можуть придбати власне житло за доступною ціною у кредит», — сказав Олександр Вілкул.

Дніпропетровщина була першим регіоном країни в якому було впроваджено практику безкоштовного землевиділення під будівництво будинків в рамках державних програм доступного житла. Це житловий масив «Лівобережний-3» в Дніпропетровську, перший будинок якого було введено в експлуатацію у вересні 2012 року. В якому 63 родини з Дніпропетровщини купили квартири за підтримки держави. Всього в мікрорайоні буде зведено 16 чотирьох та п’яти поверхових будинків, а це — 1 008 квартир.

«Такий підхід дозволив на 30-40% здешевити вартість квадратного метра. Проект за таким принципом, нині, реалізується в багатьох регіонах країни», — сказав Віце-прем’єр.

Завдяки державній підтримці в 2010-2012 роках за програмами доступного житла 6 тис українських сімей стали власниками нових квартир. В 2013 році ще 6 700 українців зможуть придбати квартири.

Також Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул провів виїзну робочу нараду в Кривому Розі, щодо розвитку інфраструктури міста. «Ми активно розвиваємо Кривий Ріг. Реконструюються вулиці та житлові масиви міста, побудована сучасна Льодова арена, нового вигляду отримують парки та сквери. Важливим питанням для міста також є підвищення комфорту пасажирів залізниці. До кінця року Кривий Ріг отримає новий сучасний залізничний вокзал на станції «Роковата»», — сказав Олександр Вілкул.

Через велику протяжність міста, станція «Роковата» є другою основною станцією, після Головної пасажирської, на якій здійснюється посадка в потяги. Зокрема мешканців, які проживають у віддалених районах міста (у Тернівському та Жовтневому).

Відповідно до плану робіт, до кінця вересня будуть завершені внутрішні й зовнішні оздоблювальні, електромонтажні, вентиляційні, санітарно-технічні роботи та монтаж обладнання.

Будівництво нової залізничної станції — ще один крок у реалізації проекту «Місто без околиць», який був ініційований Олександром Вілкулом у червні 2008 року.

«Окрім створення нової станції «Роковата» буде проведено і комплекс робіт з реконструкції прилеглого скверу, ремонту тротуарів, дорожнього полотна по вулиці 23-го лютого, встановлення сучасної ілюмінації. У липні розпочнеться ремонт фасадів житлових будинків, які розташовані по сусідству зі станцією «Роковата».

В ході робочої поїздки до Кривого Рогу Олександр Вілкул перевірив роботи по будівництву приміщення вокзалу та ремонту прилеглих територій. Наразі, повністю демонтовано старе приміщення вокзалу станції та зведено перший поверх нового. Повністю закінчено роботи по заміні підземних комунікацій, демонтовано перонні платформи. Крім того, розпочато роботи з облаштування заїзного карману до вокзалу для тролейбусів.

«Розвиток транспортної інфраструктури Дніпропетровщини є важливою складовою підвищення конкурентоспроможності як області, так і країни в цілому. Введення таких сучасних об’єктів, як станція «Роковата» дозволяє збільшувати пасажиропотік та обсяг вантажоперевезення. А також створює сучасні комфортні умови для пасажирів і робітників станції», — сказав Олександр Вілкул.

ДОВІДКА. Залізничну станцію «Роковата» було відкрито ще у 1893 році. Вона обслуговувала рудники Брянського товариства. У 2012 році прийнято рішення про реконструкцію станції та прилеглих територій. Роботи по будівництву станції ведуться з лютого 2013 року у дві зміни, відповідно до графіка. Кінець робіт заплановано на 1 листопада поточного року.

Урядовий Кур'єр

Возможно, это Вам будет интересно: